Gyors kiszállítás, udvarias fiatalember hozta. A pizza nagyon finom volt.
Nagyon finom volt és pontos volt a kiszállítás.
Máskor is rendeltem már ilyet de most A hús nyers volt a hamburgerbe és másfél órát vártunk rá !
Mindennel tökéletesen elégedettek voltunk,az adagok bőségesek,az ételek finomak voltak.
Sajnos a pizzatészta és a pizza szósz nem volt jó. A hagyma is félig nyers volt.
Gyors szállítás, finom pizza
Mindent köszönök
Igen megvtam elégedve a pizzával és a kiszállitással is.
Nagyon finom volt. Köszönöm szépen.
Nagyon lassúak
Sajnos a minőség kifogásolható volt. Hajszál volt benne és belesütve. Rosszul érintett. Reklamációmra viszont küldtek másikat. A rossz érzés bennem maradt. Sajnálom.
Nagyon finom volt a gyros tál. Köszönöm szépen
Meleg volt és ízletes!
Soha nem csalódtam a minőségben, az ízekben. A külön kérésemet mindig teljesítik. A kiszállítás gyors, udvarias! Köszönöm szépen!
Hat elegge meg van egve es ossze is van nyomva meg a miranda is zero cukros
Gyors és udvarias kiszállítás, finom étel.
Tökéletes volt
Gesztenye püréről hiányzik a tejszínhab, 1090 Ft ért járhat a mellé..
Gyors kiszállítás, minőségi pizzát kaptam. Köszönöm.
Töltsd le applikációnkat















Jó volt, kicsit persze várnikm kellett, de a gyerekeknek minden ízlett...