Lehet volna jobb is, sajnos kevés hús volt benne ... De majd idővel fejlődik ez is, remélem! -)
Minden nagyon frankó, a pizza nagyon finom volt!
Nagyon finom itt a gyros, valamint hatalmas adag.
Minden nagyon frankó, minden nagyon szuper!
Gyors kiszállítás, üde, friss ízek. A legfinomabb gyros itt rendelhető Debrecenben.
Nagyon finom, laktató, bőséges adag volt a gyros.
Töltsd le applikációnkat










Tobb mint két óra kell a kiszállításhiz?